8 Ayrı Doğaltaştan Oluşan Şakra ( Chakra) Denge Bilekliği (1168)

₺13,99 'den başlayan taksitlerle
8 ayrı doğaltaşlı Şakra ( Chakra ) Denge Bilekliği, elastiktir, normal hali 19 cm'dir.   20 gram ortalama ağırlığı vardır. Hediye kutusunda gönderilir. 
 
Karneol Taşı Faydaları ; 

Taş taşıyanına cesaret, sabır ve dayanıklılık verir, yaşam sevincini güçlendirir. Optimist bir görüş sağlayarak aynı za­manda problemleri aktif bir şekilde ele alma ve çözme yeteneği verir.

Realist anlayış gücünü keskinleştirir, problemler bile çıksa, olayların aktif ve çözümsel bir şekilde ele alınma­sını sağlar.

 
Kaplangözü Faydaları; 

uygusal bakımdan dengeleyicidir.  İnatçılığı azaltma yönünde etkisi olduğuna inanılır.

Güç ve cesaret taşı olan kaplangözü; dayanıklılığınızı artırır ve engellere rağmen ilerleme isteği verir. Duygusal ilişkide bulunulan insanlarla telepatik bir bağ kurmayı sağlar. Bağımsız davranış kazandırır. Yaratıcılığı destekleyen bir enerji verir. Nazardan koruyucu etkisi ile öne çıkan bir taştır. Korku ve heyecanı gidererek cesaret ve istekliliği artırır. Sakinleştirici etkisi yüksektir, iç huzuru arttırır. Sahiplenme duygusunu artırır.

Ametist Faydaları; 

Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjiyi temizler, olumlu enerjiye dönüştürür.  Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir. Kişiyi rahatsız eden düşünceleri yatıştırıcı bir etkisi vardır. Özellikle koyu mor veya çok açık renkli ametistler en güçlü enerjiye sahiptirler. Birçok insan üzerinde canlandırıcı etki göstertir.  Yaydığı enerji her zaman fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur. Enerjisinin odaklandığı kişide uyum ve denge oluşturur. Yaydığı enerji doğrudan sinir sistemini etkiler.

Hematit Faydaları; 

Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir, aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir. Bedendeki negatif elektriği atarak bedeni güçlendirir, fiziksel enerjiyi artırır. Korkuları giderir, cesaret verir, kişinin kendisine bakışını olumlu hale getirir, özgüven sağlar. Bel soğukluğunu önler. Mafsal romatizması ağrılarını hafifletir. Kan dolaşımını düzenler; kalbi, böbreği ve dalağı sağlıklı tutar. Kişiye albeni sağlar. Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar, kolay karar verme gücünü artırır. Hafıza (bellek) gücünü artırır. Gözlere, mideye ve karaciğere faydalıdır.

Lav Taşı Faydaları; 
Huzur ve dinginlik verir, kan dolaşımını hızlandırır. Daha rahat solunum için yardımcı olur. 
Sodalit Faydaları; 
Kan basıncını ayarlar, Tansiyon yüsek ise düşürür, düşük ise dengeler, Özgüven arttırıcıdır düşüncelerinizi dışarıya karşı çok rahat bir şekilde belirtmeye başlarsınız, Kalp ritminizi dengeler, Bereket ve bolluk sağlama özelliği bulunur ve cüzdanınızda taşıyabilirsiniz, işyerinize asabilirsiniz, Bu taş sizin iç dünyanız için biçilmiş kaftandır. Kendinize karşı objektif bakmanızı ve içsel dünyanızı güçlendirir, Hislerinizi çok fazla güçlendirme özelliği vardır karşı tarafı çok rahat anlayabilirsiniz, Zihninizi boşaltarak sizi gereksiz seslerden arındırı ve odaklanmanızı arttırır, Bağımlılığınız var ise normale dönmenize yardımcı olma özelliği bulunur, Nadiren Pisişik güçler oluşturabilir, Boynunuza astığınızda boğaz hastalıklarını (şişlik, iltihap gibi…) iyileştirme özelliği bulunur, Yolculuklarda mide bulantınız var ise bulantınızı bastırıcı özelliği bulunur.
Lapis Lazuli Faydaları; 
Küçük çocukların solunum yolu hastalıklarından korunmasını sağlar. Kemikleri kuvvetlendirir.
Tiroid bezlerini harekete geçirir. Tansiyonu düzenler. Fiziksel yetenekleri ve iletişim yeteneğini kuvvetlendirir. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, her gün kullanılması durumunda onu taşıyan kişi artık taşın gücüne alıştığı için etkisi azalır. Bu nedenle kullanımında dikkat edilmedilir.
Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.Akılcı olmayan düşünceleri netleştirir ve düşüncelerinize yoğunluk kazandırır.Küçük çocukları korkularından uzaklaştırır. Kaygıyı azaltır ve kişiyi canlandırır.
Zihin açıklığı ve aydınlanma amacıyla kullanılır. Derin düşünceye yardımcı olur.