Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

annelhazeltaki.com  yapacağınız alışverişlerde, 128 bit SSL sertifikası ile bilgilerinizi koruma altına almakta ve %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. 
Kredi kartı bilgileriniz 
3D Security hizmeti ile koruma altına alınmaktadır.

annelhazeltaki.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece annel hazel takı  bünyesinde kullanılmaktadır.


Müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda açıklanabilecektir.annelhazeltaki.com dan yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz, hiçbir koşul altında tarafımızca saklanmamaktadır.

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

 

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.