Ödeme ve Teslimat

 

Ödeme ve Teslimat

www.annelhazeltaki.com  siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler.  


Hafta sonları hariç iş günlerinde  verilen ve onaylanan tüm siparişleriniz ertesi gün içerisinde kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişleriniz takip eden Pazartesi günü kargoya verilir.

 

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbula 600 KM uzaklığa kadar olan mesafede ki illere 1 iş günü, 600 km den daha uzak olan illere ise 2 yada 3 iş günü içinde teslimat yapılır. Kargo Merkezlerinde yaşanan yoğunluktan dolayı, 1 iş günü gecikme yaşanabilir. 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.annelhazeltaki.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında kapıda nakit ödeme imkanı sunar. Kapıda Nakit PTT Kargo  ile nakit karşılığı makbuz ile yapılmaktadır. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza "Ziyaret Notu”bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

Adreste bulunmamanız nedeniyle, kargonuz bize geri dönerse, ve tekrar kargolamamızı isterseniz, kargonuz kargo masraflarını hesabımıza yatırdıktan sonra yapılacaktır.